User avatar
SosyalAtom
Sosyal Medya Bayilik Paneli
Instagram’a Kayıt Olma Ve Giriş Yapma Resimli Anlatım

Instagram’a Kayıt Olma Ve Giriş Yapma Resimli Anlatım

Bu yazımızda Instagram üzerinden nasıl giriş yapılır ve kayıt olunur konularından bahsedeceğiz.

Bu yazımızda son zamanların en popüler sosyal medyası olan Instagram’a bilgisayardan ve mobil cihaz üzerinden nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız. Instagram resimlerinizi ve videolarınızı paylaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Bu uygulamaya kayıt olurken yapmanız gerekenleri aşağıda listesledik.

Instagram’a bilgisayardan kayıt olmak için yapmanız gerekenler:

https://www.instagram.com/ bu bağlantıyı tıklayın.

Açılan bu sayfa üzerinden sağ tarafta bulunan, eğer Facebook hesabınız varsa “Facebook İle Giriş Yap” butonuna tıklayarak direk Facebook hesabınızla instagram’a kayıt olabilirsiniz. Eğer Facebook hesabınız yoksa bir telefon numaranızı, adınızı ve soy adınızı, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdıktan sonra “Kaydol” butonuna tıklayın. Tüm yapmanız gereken bu kadar.
Instagram’a mobil cihazınız üzerinden giriş yapıyorsanız kayıt olmak için yapmanız gerekenler:

AppStore yada Googleplay üzerinden Instagram uygulamasınız telefonunuza indirin. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra aşağıdaki gibi bir görüntü ile karşılaşacaksınız.

Yapmanız gereken “E-posta adresi veya telefon numarasıyla kaydol” butonuna tıklayın.

Gerekli telefon numaranızı girdikten sonra E-posta adresinizi girin. Tüm yapmanız gereken bu kadar. Başarıyla Instagram’a kayıt oldunuz. Artık fotoğraflarınızı ve videolarınızı Instagram üzerinde paylaşabilirsiniz.

Instagram üzerinde takipçi, beğeni, izlenme ve etkileşim gibi servislere ihtiyacınız varsa mutlaka SosyalAtom panel'e bir göz atmalısınız. Türkiye'nin en ucuz takipçi, beğeni ve izlenme servislerini satın almak için: SosyalAtom.com