Blog

Sosyal medyalar ile ilgili son gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

User avatar
SosyalAtom
Sosyal Medya Bayilik Paneli

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram üzerinde hesabınızı dondurabilmeniz için yapmanız gereken birkaç adımı bu makalemizde detaylı olarak yazdık. Instagram hesabınızı dondurabilmeniz için yapmanız gereken cihazınızdan değil, masaüstü bir bilgisayardan, tarayıcı üzerinden giriş yapmanız.


Bunun için kullandığınız web tarayıcısını açın ardından https://www.instagram.com/ adresine giderek Instagram hesabınıza giriş yaptın.


Instagram ana sayfası üzerinden sol üst köşede bulunan profil ikonuna tıklayın. Profilinize girdikten sonra “Profili düzenle” butonuna tıklayın.


Hemen aşağı kısımda hesabımı kapat yazısını göreceksiniz. Bu butona tıklayarak Instagram hesabınızı kapatabilirsiniz.


Instagram hesabınızı tekrar açmanız için yapmanız gereken tek şey Instagram hesabınıza tekrar giriş yapmak.

User avatar
SosyalAtom
Sosyal Medya Bayilik Paneli
Instagram’a Kayıt Olma Ve Giriş Yapma Resimli Anlatım

Instagram’a Kayıt Olma Ve Giriş Yapma Resimli Anlatım

Bu yazımızda Instagram üzerinden nasıl giriş yapılır ve kayıt olunur konularından bahsedeceğiz.

Bu yazımızda son zamanların en popüler sosyal medyası olan Instagram’a bilgisayardan ve mobil cihaz üzerinden nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız. Instagram resimlerinizi ve videolarınızı paylaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Bu uygulamaya kayıt olurken yapmanız gerekenleri aşağıda listesledik.

Instagram’a bilgisayardan kayıt olmak için yapmanız gerekenler:

https://www.instagram.com/ bu bağlantıyı tıklayın.

Açılan bu sayfa üzerinden sağ tarafta bulunan, eğer Facebook hesabınız varsa “Facebook İle Giriş Yap” butonuna tıklayarak direk Facebook hesabınızla instagram’a kayıt olabilirsiniz. Eğer Facebook hesabınız yoksa bir telefon numaranızı, adınızı ve soy adınızı, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdıktan sonra “Kaydol” butonuna tıklayın. Tüm yapmanız gereken bu kadar.
Instagram’a mobil cihazınız üzerinden giriş yapıyorsanız kayıt olmak için yapmanız gerekenler:

AppStore yada Googleplay üzerinden Instagram uygulamasınız telefonunuza indirin. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra aşağıdaki gibi bir görüntü ile karşılaşacaksınız.

Yapmanız gereken “E-posta adresi veya telefon numarasıyla kaydol” butonuna tıklayın.

Gerekli telefon numaranızı girdikten sonra E-posta adresinizi girin. Tüm yapmanız gereken bu kadar. Başarıyla Instagram’a kayıt oldunuz. Artık fotoğraflarınızı ve videolarınızı Instagram üzerinde paylaşabilirsiniz.