🚀 SosyalAtom

Otomatik Ve Süreli İşlemler

Otomatik işlemler panel üzerinden otomatikleştirilir ve işlem kolaylığında size yardımcı olur. Otomatik işlemleri oluşturduktan sonra panel üzerine hiçbir işleme gerek duymazsınız. Otomatik işlemler sosyal medya platformlarında paylaştığınız gönderilere otomatik olarak tetiklenir ve belirlediğiniz servisi aktif eder. SosyalAtom’da bakiyeniz bulunduğu sürece gönderim sağlanır.

Otomatik İşlemlerle Tanışın

Otomatik işlemler müşterilerimizin sadece içerik üretmeye odaklanması için geliştirilmiş işlemlerdir. Siz sadece içerik üretmeye odaklanın. Gerisi panelimizde tamamen otomatik. SosyalAtom'da iki farklı otomatik işlem mevcut. Birincisi "Otomatik Gönderimler" ikincisi "Süreli Siparişler" her iki işlemde otomatik bir şekilde gönderim sağlamanıza yarar.

Otomatik Gönderimler

Otomatik gönderimler ayarlandıktan sonra gönderilerinizi paylaştıkça işlemleriniz otomatik olarak panel üzerinde bakiyenizin olduğu durumlarda gerçekleşir. Her gönderi paylaştığınızda postunuzu boostlamak için panelimize sürekli girmenize gerek yok. Otomatik işlemleri ayarladıktan sonra paylaştığınız her gönderiye belirlediğiniz miktarda yada rastgele olarak işlemleriniz gönderilir. Zamanlama özelliğini kullanarak gönderiyi paylaştıktan belirlediğiniz bir süre sonra otomatik işlemlerin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede gönderileriniz daha organik bir şekilde etkileşim alır.

Süreli Siparişler

Süreli siparişler ayarlandıktan sonra gönderilerinize belirli aralıklarla istediğiniz miktarları gönderebilirsiniz. Örneğin 50 adet beğeniyi her 10 dakikada bir gönderebilir 1000 beğeniye ulaştığında işleminizi otomatik olarak durdurabilirsiniz. Süreli siparişler işlemlerinizin daha organik gözükmesine ve daha organik etkileşim almasına yardımcı olur. Bu sayede gönderilerinize anlık işlem yapmak yerine belirli zaman aralıklarına bölebilirsiniz.

🗺️

Site Haritası

Aradığınızı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayan SosyalAtom içinde kolayca gezinebilirsiniz.